Zespół

Sylwia Łukaszewska
Kwalifikacje zawodowe uzyskałam w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na Wydziale Kosmetologii. Już w trakcie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe, pracując i pogłębiając swoją wiedzę. Specjalizuję się w zabiegach dłoni i stóp oraz zabiegach na twarz. W swojej pracy cenię dokładność i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Najbardziej lubię widoczne postępy i efekty wykonywanych zabiegów, dlatego wyszukuję najlepsze produkty na rynku i nowatorskie metody pielęgnacji urody. Najważniejsze dla mnie jest zadowolenie klienta oraz możliwość ciągłego rozwoju.
Ilona Trzcińska
Specjalizuję się w zabiegach przedłużania i stylizacji paznokci. Wykonuję manicure i pedicure oraz zabiegi regeneracyjne dłoni i stóp. Dbam o każdy szczegół w czasie wykonywanej pracy. Stawiam na ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz śledzę aktualne nowinki i trendy w stylizacjach. Łączę pracę i pasję, czerpiąc radość z wykonywania zabiegów, ponieważ każdego dnia mogę zdobytą wiedzę oraz doświadczenie przekładać na realne zadowolenie Klientów, korzystających z naszych usług.
Aneta Marchewka
Jestem fizjoterapeutą, utrzymanie ciała w równowadze psychofizycznej jest mi bardzo bliskie. Siła przyrody, jej czyste zapachy i kolory, fascynują mnie od najmłodszych lat oraz napełniają pozytywną energią.
W ostatnim czasie poznałam naturalną moc olejków terapeutycznych firmy doTERRA, którymi pragnę podzielić się z innymi.
Wykorzystam ich cudowne zapachy i podczas relaksującego masażu, na który serdecznie zapraszam. Wierzę, że czysta moc natury i kojący dotyk podziałają ze zdwojoną siłą, w walce ze stresem oraz budowaniem dobrego nastroju.
Paweł Błaszczyszyn
Jestem lekarzem medycyny od 30 lat. Ukończyłem Akademię Medyczną w Warszawie. Interesuję się oraz pasjonuję szeroko pojętą medycyną naturalną, zarówno dietetyką, wegetariańskim odżywianiem i wszelką formą aktywności fizycznej. Do walki z dolegliwościami narządu ruchu stosuję akupunkturę (jestem dyplomowanym akupunkturzystą), a także medycynę manualną zwaną także chiropraktyką lub osteopatią.
Bóle kręgosłupa są głównym zakresem dolegliwości na które ta metoda skutecznie działa, ale także bóle barków, rwa kulszowa, bóle stawowe, bóle międzyżebrowe, migreny i wszelkie dolegliwości związane z aparatem ruchu.