Dotyk natury

Dotyk natury” to wyjątkowe połączenie subtelnego dotyku oraz specjalnej aplikacji najpotężniejszych olejków i mieszanek firmy doTERRA. W czasie zabiegu wykorzystuje się technikę AromaTouch opracowaną przez dr Davida Hilla, eksperta w zakresie stosowania olejków eterycznych w celach leczniczych.

Olejki eteryczne to esencja rośliny, zamknięta w małej buteleczce. Te naturalne związki znajdują się we wnętrzu wielu roślin. To silnie działające, skoncentrowane związki chemiczne ukryte w korzeniach, nasionach, kwiatach lub korze. Pełnią nieocenioną pomoc dla człowieka, wspomagając zdrowie, odporność i urodę.

Każdy z ośmiu olejków eterycznych wykorzystywanych w technice AromaTouch przynosi niezrównane korzyści terapeutyczne, a ich połączenie w jednym zabiegu powoduje wyjątkowe doznania. Zabieg redukuje stres, ból i stany zapalne, wspiera system immunologiczny oraz przywraca równowagę organizmu. „Dotyk natury” to eksplozja zapachów, mocy i ukojenia w jednym.

Czas trwania 40 minut

Nie ma przeciwwskazań do wykonywania masażu techniką AromaTouch . Jedyne zalecanie do 12 godzin po zabiegu nie należy opalać się lub wystawiać na duże nasłonecznienie ponieważ niektóre ze stosowanych olejków mogą u wrażliwych osób wywołać reakcję fotoalergiczną. Należy też przed i po zabiegu wypić litr wody.