Zaczarowany Motyl

to wyjątkowe połączenie subtelnego dotyku oraz specjalnej aplikacji najpotężniejszych olejków i mieszanek firmy doTERRA. W czasie zabiegu wykorzystuje się technikę AromaTouch opracowaną przez dr Davida Hilla, eksperta w zakresie stosowania olejków eterycznych w celach leczniczych.

Każdy z ośmiu olejków eterycznych wykorzystywanych w technice AromaTouch ma niezrównane właściwości terapeutyczne, a ich połączenie w jednym zabiegu przynosi wyjątkowe korzyści. Zabieg redukuje napięcia, ból i stany zapalne, wspiera system immunologiczny oraz przywraca równowagę organizmu. „Zaczarowany Motyl” to eksplozja zapachów, mocy i wyciszenia w jednym.

W czasie masażu wykorzystuje się techniki AromaTouch, zabieg obejmuje grzbiet, głowę oraz stopy. Dziecko przebywa w gabinecie w obecności rodzica. Podczas zabiegu aplikuje się olejki z lawendy, mięty pieprzowej, drzewa herbacianego, dzikiej pomarańczy oraz mieszanki o nazwach: Balance, AromaTouch, Deep Blue, On Guard.

Oferta skierowana do dzieci w wieku 5 – 12 lat.

Czas trwania 30 minut

Nie ma przeciwwskazań do wykonywania masażu techniką AromaTouch. Jedyne zalecanie do 12 godzin po zabiegu nie należy opalać się lub wystawiać na duże nasłonecznienie ponieważ niektóre ze stosowanych olejków mogą u wrażliwych osób wywołać reakcję fotoalergiczną. Należy też przed i po zabiegu wypić szklankę wody.